Jdi na obsah Jdi na menu
 


Email, který mě mile překvapil.

10.3.2015 Dnes jsem měla v mém bytě schůzku s panem Petrem. Pozvala jsem si ho, aby mi vytestoval gpz, popřípadě poradil jak v bytě přežít, pokud by něco negativního našel, protože se do něj za pár týdnů vracím po delší době a není to zrovna to, co bych plánovala, nebo na co se těšila. Je to zcela naopak a ještě hůř... Očekávala jsem virguli a... něco jako... když hledáte zdroj vody. Opak byl pravdou, pan Petr se posadil, kýval si malým kyvadélkem, občas se na něco zeptal aniž bych tušila kam to směřuje a mám dojem, že to ani pan Petr nevěděl a nechával to plynout, ať se projeví přirozeně samo. Chvílema jsem měla pocit, že jeho oči pronikají až do mého nitra, kde si najde odpověď a já mu ji sdělím prostřednictvím mých hlasivek, aniž bych měla čas přemýšlet jestli je to zrovna téma, které se týká bydlení, nebo ne. Zhruba dvě hodiny uběhly jako okamžik... bylo to zvláštní, zároveň osvobozující a uvolňující. Zpáteční cestu v autobuse jsem prospala, potom se pořádně s chutí najedla a věřím, že až přijde večer, nebudu potřebovat uklidňující hudbu či hledat nějaký pohádkový příběh na youtube po kterém se lépe usíná.

Je to, jakoby vám někdo sundal těžký batoh, pod kterým se vám podlamují kolena a záda máte z toho všeho zmožená.

11.3.2015 Spala jsem dobře a ještě jednou děkuji. Mívejte se krásně. JH

Požádal jsem dotyčnou paní, zda mohu veřejně prezentovat, její pohled na mou návštěvu, dostal jsem odpověď, že ano. Díky za něj.   

 

Dobrý den pane Petře,

říkala jsem si, že než Vám napíšu, nechám v systému ukotvovat vše, co se po pondělním sezení pohnulo, ale když vidím tu změnu, tak se ráda podělím už teď a uvidíme, co se bude ještě dít :-)
 
Hned jak jsem v to pondělí sedla do auta, tak mi začala zimnice, no bylo to energeticky náročné a asi i proto jsem v ten večer spořádala hromadu jídla, sice lehkého, ale normálně by mi to stačilo na celý den. Večerní usínání v přítelově objetí jsem vnímala úplně jinak, byla jsem tak nějak úplná a plná :-) a i teď vnímám větší laskavost mezi námi, možná je to pořád stejné, jen já vnímám jinak .. no a nakonec jsem včera byla u našich a přestože mamka měla parkrát poznámku, dobře míněnou radu možná, která by mě dříve aspoň vnitřně naštvala, tak teď tam nebyla asi žádná emoce, všimla jsem si té poznámky, ale jako kdyby nebyla ani řečena, klid..  A velká uvolněnost šla z mamky, tolikrát se od srdce zasmála a já jsem vnímala, že je opravdu méně napnutá..
 
Tak jen tak a určitě pokud budu zase vidět změny, tak se s nimi podělím
Děkuji Vám a přeji krásný čas
Elin